Je plná korekce zraku nezbytná ?

Zrak jako nejdůležitější lidský smysl má klíčovou roli v našem vnímání okolního světa. Přesto mu mnohdy nevěnujeme potřebnou pozornost. Problémy s viděním vznikají často pozvolna a mohou uniknout naší pozornosti. Proto bychom měli věnovat čas na to, abychom si nechali zrak alespoň jednou ročně zkontrolovat.
Při každé návštěvě optometrista zkontroluje zrakovou ostrost, tzv.VISUS. Při případných odchylkách doporučí vhodnou korekci. Tou nemusí být nutně brýle. Mnohé vady se dají stejně dobře korigovat kontaktními čočkami. Ty navíc poskytují volnost pohybu, neomezují zorné pole, nemohou se rozbít či zamlžit.
A mohou je nosit i děti!

V současné době byl prokázán pozitivní vliv   PLNÉ KOREKCE!
Rozhodně neplatí mýty jako např.: "Brýle by měly být trochu slabší než potřebujete nebo oči potřebují cvičit, aby nezlenivěly.
Je chybné se domnívat, že brýle nebo kontaktní čočky nemají zajišťovat plnou korekci zraku, aby oko mělo možnost pracovat. Světelný paprsek, který nedopadá na sítnici, vytváří obraz neostrý. Nekvalitní vidění může způsobovat únavu, zčervenání očí, bolesti hlavy.
U krátkozrakosti mohou dokonce paprsky dopadající před sítnici, teplem, které se akumuluje ve sklivci, působit na další prodlužování oka, což znamená další narůst kratkozrakosti. Dochází také k oslabení ciliárního svalu- svalu umožňující akomodaci (zaostření) do blízka.

A U DĚTÍ JE PLNÁ KOREKCE NAPROSTO NEZBYTNÁ!Umožňuje normální vývoj zrakových funkcí a zabrání nežádoucímu vývoji tupozrakosti. Je důležitá pro zdravý psychosociální vývoj. Nezkorigované oční vady mohou vést ke špatným výsledkům ve škole, můžou způsobit nešikovnost, často např. při sportu.

Nekorigovaná refrakční vada tvoří až polovinu z celkového počtu příčin špatného vidění a celosvětově se podílí až jednou třetinou na případech odstranitelné slepoty.

Rádi Vám pomůžeme svět vidět lépe.
JSME TU PRO VAŠE OČI!

Plná korekce Vám umožní žít Váš život na 100%. A to určitě stojí za to!


RYCHLÝ KONTAKT
Hvězdova 1282/31 140 00 Praha 4 GSM: 777 332 170 tel.: 241 412 021 Metro C stanice Pankrác GPS: 50°2´50.978´´N, 14°27´18.777"E brumla@novusoptik.cz Otevírací doba: DLE DOHODY
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

www.novusoptik.cz
Cyklistické brýle - pro cyklisty | Kontaktní čočky a sluneční brýle | Oční optika - sportovní, sluneční a dioptrické brýle
home

Created by © 2008 - 2023 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Doporučujeme: Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Stránky obor Optika - reference | Kontaktní čočky |