Kontaktní čočky

Kontaktní čočky

Nabízíme kontaktní čočky jednodenní, čtrnáctidenní a měsíční (i pro nepřetržité nošení).

Jednodenní kontaktní čočky

Jsou výborným řešením pro náročné zákazníky či pro ty, kteří chtějí čočky pouze k občasnému nošení. Doporučujeme je také u některých sportovních aktivit (např. plavání), u alergiků nebo tam, kde hrozí jejich znečištění. Jsou nejhygieničtější a tudíž vhodné i pro děti. Výhodou těchto čoček je, že se nemusí čistit - po denním nošení je jednoduše vyhodíte!

DAILIES TOTAL 1- jsou silikonhydrogelové kontaktní čočky s proměnným obsahem vody. Obsahují více vody v povrchové vrstvě, zkrátka tam, kde je Vaše oči více potřebují a méně ve středu. Hedvábně hladký povrch zajišťuje dlouhotrvající komfort během celého dne a snižuje podráždění citlivé oční tkáně. Jsou dodávány v 30ks (cena 870,-) či 90ks (cena 2.350,-)balení.

1-DAY ACUVUE OASYS with HydraLuxe- mají vylepšenou síť molekul napodobujících slzy a obsahují vysoce prodyšný a hydratovaný silikon, který integruje slzný film nositele. S čočkou se velmi dobře manipuluje a je snadno snímatelná

1-DAY ACUVUE MOIST- obsahují zvlhčovač očí Lacreon, zvlhčující složka je přímo v materiálu čoček a zabezpečuje, že čočky zůstávají na očích krásně vlhké a vláčné během celého dne

1-DAY ACUVUE TRUE EYE- jednodenní silikonhydrogelová kontaktní čočka- představuje zdravé a bezpečné nošení s maximální propustností pro kyslík

DAILIES AQUA COMFORT PLUS
-
jednodenní kontaktní čočky se zvlhčující látkou, která se uvolňuje při každém mrknutí


Jednodenní kontaktní čočky jsou již k dizpozici i pro pacienty s astigmatismem (1-DAY ACUVUE MOIST FOR ASTIGMATISM a DAILIES AQUA COMFORT TORIC) a presbyopií (FOCUS DAILIES PROGRESSIVES)

Čtrnáctidenní kontaktní čočky

Jsou výborným řešením pro téměř všechny zákazníky. Jsou baleny v krabičkách po 6 nebo 12 kusech. Jeden pár se nosí 14 dní ode dne rozbalení. Naším hlavním dodavatelem je firma Johnson&Johnson.

ACUVUE OASYS with hydraclear - jedná se o velmi prodyšnou silikonhydrogelovou kontaktní čočku se zvlhčovačem očí určenou na čtrnáctidenní nošení v denním režimu. Se svými parametry zajišťuje maximální komfort nošení a propustnost pro kyslík. Navíc jsou opatřeny UV filtrem a indikátorem rub-líc pro usnadnění manipulace.
!ACUVUE ADVANCE PLUS! Tyto kontaktní čočky mají již ukončenou výrobu! Nositelům těchto čoček doporučujeme reaplikaci na jiný typ.

ACUVUE OASYS FOR ASTIGMATISM pro pacienty s astigmatismem, k dostání v balení po 6 ks

NA SPRÁVNÉ PÉČI ZÁLEŽÍ!
Pro to, aby vícedenní čočky vydrželi čisté a Vaše oči zdravé je potřeba čočkám věnovat náležitou péči. K péči o kontaktní čočky doporučujeme kvalitní roztoky jako například Optifree Pure Moist (víceúčelový desinfekční roztok se zvlhčujícím komplexem Hydraglyde- vytváří unikátní bariéru, která redukuje ukládání usazenin, odstraňuje nečistoty a choroboplodné zárodky a zajišťuje zvlhčení čoček od rána až do večera) nebo Aosept Plus s Hydraglyde (nový peroxidový roztok pro hloubkové čištění kontaktních čoček obohacený o zvlhčující složku Hydraglyde- neobsahuje žádné konzervační látky, je vhodný pro citlivé oči a pro alergiky).


Při pocitu suchých očí doporučujeme používání zvhčujících kapek určených pro nositele kontaktních čoček.  Udržují kontaktní čočky během nošení dostatečně hydratované a redukují množství usazenin. Veškerý sortiment roztoků a kapek je k dostání v naší oční optice.


Měsíční kontaktní čočky

Jsou určeny na měsíční nošení ode dne rozbalení originálního obalu bez ohledu na to, jak často čočky nosíte. Měsíční kontaktní čočky nabízíme především od  výrobce ALCON:
AIR OPTIX AQUA
- silikonhydrogelová kontaktní čočka s vysokou propustností pro kyslík
AIR OPTIX NIGHT AND DAY AQUA- silikonhydrogelové kontaktní čočky s velmi vysokou propustností pro kyslík- nejvyšší na trhu, její naprosto jedinečné parametry umožňují nepřetržité nošení 30 dní a nocí bez nutnosti čištění, ale s nutností častějších kontrol, protože ne každému musí takovýto režim nošení vyhovovat
AIR OPTIX AQUA FOR ASTGMATISM -pro korekci astigmatismu
AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL- pro korekci presbyopie
AIR OPTIX AQUA COLORS- pro změnu barvy očí či dotónování
Všechny kontaktní čočky y řady AIR OPTIX jsou vyrobeny z prodyšného materiálu a navrženy pro maximální pohodlí. Jejich povrch je zušlechtěný plazmou, čímž je docíleno vynikající odolnosti vůči lipidovým usazeninám a mimořádné smáčivosti.

Na přání je ale možno objednat měsíční kontaktní čočky od jakéhokoliv dodavatele na českém trhu.

Každý zájemce o kontaktní čočky musí být řádně vyšetřen!

Každý zájemce o kontaktní čočky musí být řádně vyšetřen!Každý zájemce o kontaktní čočky se musí podrobit očnímu vyšetření u oftalmologa či optometristy, nelze si čočky jen tak zakoupit!

Aplikátor provede refrakci (měření zraku), změří radius (zakřivení) rohovky a prohlídku předního segmentu oka. NABÍZÍME měření na jednom z nejmodernějších přístrojů japonské firmy TOPCON. Čočky se smějí aplikovat pouze na zdravé oko - bez známek zánětu či jiného poškození!!! Následně je zákazník poučen o správném čištění čoček a naučen správné manipulaci. Nikdo nesmí odejít s tím, že neumí s čočkou manipulovat.
Zákazník je také s nasazenými kontaktními čočkami zkontrolován štěrbinovou lampou, aby se zhodnotilo správné usazení kontaktní čočky.
Pokud se chystáte na první aplikaci čoček- určitě si rezervujte dostatek času (min.1hodinu), ale rozhodně se nemusíte bát, společně to jistě zvládneme:).
Zákazník zpravidla při prvním vyšetření obdrží jedny zkušební kontaktní čočky a balíček s roztokem.
Se zkušebními čočkami odchází domů a je nutné s nasazenými kontaktními čočkami na oku přijít na kontrolu. Pokud je vše v pořádku, můžou se čočky objednat. Kontroly se opakují každých půl roku. Jsou důležité, a proto by se neměly podceňovat. Některé nevratné změny na předním segmentu oka totiž vůbec nemusíte subjektivně pociťovat.

RADY PRO UŽIVATELE KONTAKTNÍCH ČOČEK

RYCHLÝ KONTAKT
Hvězdova 1282/31 140 00 Praha 4 GSM: 777 332 170 tel.: 241 412 021 Metro C stanice Pankrác GPS: 50°2´50.978´´N, 14°27´18.777"E brumla@novusoptik.cz Otevírací doba: DLE DOHODY
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

www.novusoptik.cz
Cyklistické brýle - pro cyklisty | Kontaktní čočky a sluneční brýle | Oční optika - sportovní, sluneční a dioptrické brýle
home

Created by © 2008 - 2023 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | ALS-Euro s.r.o. - Grafika a design
Doporučujeme: Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop | Stránky obor Optika - reference | Kontaktní čočky |